Altın Petek

Altın Petek

season_count.singular
Game Show

Altın Petek, Türkiye'nin %100 yerli formatlı ve 1.000.000 TL büyük ödüllü bir bilgi yarışması.

  • episodes
  • details
image
1. Bölüm
hour_and_minute
Engin Hepileri'nin sunuculuğunu yaptığı programda, ilk bölümünün yarışmacıları; Ayşe Akyol, Onur Ater ve Vicdan Özkul.
image
2. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Ümmühan Büyükşahin ve Engin Yüksel.
image
3. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Nurettin Bıyık ve Gözde Kalem.
image
4. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Mehmet Yıldırım Uras ve Ayşe Uysal.
image
5. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Sema Aydın ve Ufuk Öztürk.
image
6. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Nilay Laçalar ve Mehmet Deveciler.
image
7. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Umut Azat Güzen ve Münevver Hepdokuyucu.
image
8. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Nefise Işık ve Onur Kalyon.
image
9. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Emre Güngör ve Eda Kale.
image
10. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Hande Nur Güleçoğlu, Eren Tınas ve Melike Yıldız.
image
11. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Gülşah Çınar ve Ömer Ocak.
image
12. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Eylem Önler, Hakan Gercik ve Burhan Dursun.
image
13. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Deniz Demirci, Eren Akyıldız ve Koray Bilge.
image
14. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Ali Emre Güleç, Dilan Akçıl ve Gelengül Beyaz.
image
15. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Emre Sağlam, Zeliha Köken ve Hacer Yavuz.
image
16. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Cemil Ayan ve Hüsnü Şener.
image
17. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Sinem Ötün, Yunus Emre Doğan, Kezban Söyler ve Özlem Gündoğdu.
image
18. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Zeynep Nilüfer Öztürk, Selin Karasu ve Cihan Seven.
image
19. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Kubilay Altunbaş, Suzan Mansur ve Mehmet Ali Karataş.
image
20. Bölüm
hour_and_minute
15 Temmuz Dayanışma Kampanyasına yardım amacıyla hazırlanan bu özel bölümünün yarışmacıları Pelin Çift, Engin Altan Düzyatan, Özlem Balcı ve Ufuk Bayraktar.
image
21. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Nurmine Güzel ve Ahmet Faruk Burakgazi.
image
22. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacılar Ege Tuğrul ve Hilal Tulan.
image
23. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Tufan Elbistanlı ve Ayşe Vanlıoğlu
image
24. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Kutsal Bora, Tunahan Kılıç ve Uzay Görmüş.
image
25. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Mehmet Harun Mutluay, Çağrı Akçay ve Ayşe Hilal Yongacı.
image
26. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Funda Karakurt ve Ufuk Okan Güvendiren.
image
27. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları, Aylin Altın, Rafet Kalı ve Uzay Görkem Yıldız.
image
28. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları; Gamze Sivritepe, Gökhan Mutafoğlu ve Mürsel Çöl.
image
29. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Dilara Sezgin, Maral Tanman ve Kenan Kılavuz.
image
30. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Zeynep Ünlü, Mustafa İhsan Tuncer ve Abdullah Şenaslan.
image
31. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Muhammet Furkan Eren, Işık Çağar ve Furkan Özyılmaz.
image
32. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Savaş Tığlı, Didem Kuşburnu ve Gonca Kılıç.
image
33. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Tuğba Ekinci ve Hüseyin Nehir Akıncı.
image
34. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Doğanay Akduman, Ali Şeref Şenok ve Göknil Özcan.
image
35. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Sama Bahçuvanoğlu, Cihan Öztürk ve Fatma İnalı.
image
36. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Büşra Köseoğlu, Fırat Menderes Zengin ve Kemal Yeşildal.
image
37. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Alkım Bektaş, Suat Bekir Yanar ve Büşra İyidoğan.
image
38. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Mehmet Küçük, Yusuf Sarıtepeci, Gamze Feyzioğlu ve Fırat Orhan Özbudak.
image
39. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Ece Yeter Arslan, Ayşen Yıldız ve Hasan Tahsin Çetin.
image
40. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Teoman Samet Temuçin, Yeşim Serkaya, Uğur Kızılcan ve Emine Kurt.
image
41. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Elif Aybüke Özoğlu, Mete Uzuner, Gökçe Sevimli ve Enes Çetin.
image
42. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Osman Aytaç, Sine Zabun ve Sıddıka Gülcan Akacun.
image
43. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Aygül Özdemir, Faruk Işık ve Erhan Beldan.
image
44. Bölüm
hour_and_minute
Dünya Engelliler Günü dolayısı ile hazırlanan bu özel bölümün yarışmacıları Aykut Coşkun ve Tevfik Keleş.
image
45. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları; Hüseyin Peksaygılı, Merve Polat ve İlias Belfadil.
image
46. Bölüm
minute
Dünya Engelliler Günü dolayısı ile hazırlanan bu özel bölümün yarışmacıları Merve Karahan ve Naci Yenier.
image
47. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları İsmail Emrah Arısoy, İcmal Ferahköse, Kevser Ergül ve Zafer Kılıç.
image
48. Bölüm
hour_and_minute
bu bölümün yarışmacıları Mehmet Bilgez, Sıdıka Kozan ve Ünal Gencebay.
image
49. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Çelik Tatar, Yusuf Gülerhepşen ve Bahri Çivril.
image
50. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Mustafa Küçükyıldız, Tuğçe Maden ve Stilyanos Konomi.
image
51. Bölüm
hour_and_minute
51 ve 52. bölümün yarışmacıları Berkehan İnal, Figen Atik, Muhammed Deleş, Elif Taştekne, Mina Nur Bayram, Vahab Demir ve Meltem Akman.
image
52. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Merve Güngör, Fatih Bilgiç, Teksin Aydın ve Mesut Yeşilyurt.
image
53. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Dilek Gündüz, Hafize Kovancı, Hamit Burak Kocar, Nihan İndere ve Yusuf Bora Güneş.
image
54. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları İhsan Kılıç, Selen Morkaya, Coşkun Güneş ve Gülay Kaygısız.
image
55. Bölüm
hour_and_minute
TRT Televizyon kanalına abone olun: http://goo.gl/no13Az Altın Petek 56.Bölüm
image
56. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Umut Güngör, İclal Aktaş, Mehmet Alay ve Gönül Koçhan.
image
57. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Metin Dellal, Tuğba Kıral, Halil Çalışkan ve Cangül Başarslan.
image
58. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Merve Büyükçapar, Ufuk Akın, Hatice Hallaç, Sema Recepoğlu ve Halit Koç.
image
59. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Ali Bank, Eda Cora ve Şebnem Girginer.
image
60. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Rabia Duru, Burak Küçükosman ve Mustafa Çoban.
image
61. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Uğur İsmail Tarhan, Fatma Dicel, YiğitÇalışkan ve Ramazan Esen.
image
62. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Sevgi Bingöl, Furkan Gucer ve İlker Demirezen.
image
63. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Nergis Keleş, Ali Tepe, Gizem Yıllar, Tuncay Karakaçan ve Elif Ece Dolaşkan.
image
64. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacılar Ecem Coşkun, Melih Yağcı ve Görkem Dinçer.
image
65. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Aynur Sağır, Mehmet Akyüz, Hanife Coşkun ve Şeyda Balcı.
image
66. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Ayten Bintepe Albay, Kamil Açıkel, Şüheda Aydın ve Cüneyt Kahraman.
image
67. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Cansen Yelesen, Veli Ertürk, Gülfer Taneri ve Tuncay Bildiren.
image
68. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Yağmur Dağdelen, Tuğba Ardos, Gökhan Erol, Gizem Karabıyık ve Mustafa Özarslan.
image
69. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Şeyda Morkaya, Mehmet Ali İldokuz, Elif Korkut ve Erkan Can Gürsoy.
image
70. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Büşra İlhan, Elif Uçak, Mustafa Kunuk, Destan Sarıoğlu ve Fatih Koç.
image
71. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Gülgün Deniz, Ece Arman, Yasin Cebeci, Ayşe Sökmen, Emir Öbge ve Berfin Gögercin.
image
72. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Pınar Kılıç, Gökhan Serdar ve Emrenur Güven.
image
73. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Şeref Atakan Er, Cebrail Erinç ve Zeynep Sungurbaş.
image
74. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Ferhat Maraşlıgil, Fatma Betül Er, Baturalp Çamcı, Şebnem Türegün ve Doğancan Koğ.
image
75. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Selda Turan, Halide Ayazhan, Nusret Can Kazancı ve Derya Altun.
image
76. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Ayşenur Kısa, Yaşar Şenocak, Pınar Geçgel ve İsmail İsmail Sütdonduran.
image
77. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Bekir Usinov, İlkay Yıldırım Çelik ve İrem Ay.
image
78. Bölüm
hour_and_minute
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile hazırlanan bu özel bölümünde ekranların sevilen minikleri yarışıyor.
image
79. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları İlayda Koç, Mustafa Uysal, Barış İlhan ve Murat Atan.
image
80. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Mesut Sarı, Selin Bozkurt, Mert Nacakgediği ve Ecehan Altıntaş.
image
81. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Elif Yüksel ve İbrahim Özakay.
image
82. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Oğuz Alan, Gökhan Sönmez, Tülay Fleming, Levent Küçük ve Burak Dayanç.
image
83. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Dilek Gülsün Tüfekçi, Ece Çakır, Erkan Can, Sebile ArtanHaluk Nuri Güraksın, Mutlu Otman ve Arzu Alpan.
image
84. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Şafak Akça, Bilge Alır, Abdullah Narman, Ramazan Özçelik, Gizem İşgören, Cihat Gürel, Gökhan Alkoç ve Emine Kaya.
image
89. Bölüm
hour_and_minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 90. bölümü.
image
90. Bölüm
minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 91. bölümü.
image
91. Bölüm
minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 92. bölümü.
image
92. Bölüm
minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 93. bölümü.
image
93. Bölüm
hour_and_minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 94. bölümü.
image
94. Bölüm
hour_and_minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 95. bölümü.
image
95. Bölüm
hour_and_minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 96. bölümü.
image
96. Bölüm
minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 97. bölümü.
image
97. Bölüm
minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 98. bölümü.
image
98. Bölüm
minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 99. bölümü.
image
99. Bölüm
minute
Engin Hepileri'nin sunduğu Altın Petek adlı yarışmanın 100. bölümü.