Sakarya Fırat

Sakarya Fırat

season_count.plural
TRT 1ActionRomanceDrama

Türkiye’yi kuşatan terör ve terörün söndürdüğü, yerinden ettiği hayatların hikâyesi. Aynı topraklardan doğan, aynı topraklarda akan iki nehrin, ayrılığa ve bölünmeye karşı savaşı.

  • episodes
  • details
image
1. Bölüm
hour_and_minute
Uzman Çavuş Osman Kanat, askerliği gönüllü olarak seçmiş ve devresi Cemil’le gittikleri ufak bir operasyon başarıyla sonuçlanır ancak bu operasyonun başarısı örgütü fena kızdırır…
image
2. Bölüm
hour_and_minute
Necla ve adamlarının geri çekilmesiyle sona eren çatışma arkasında bir enkaz bırakır. Osman, kollarında can veren arkadaşının intikamını almaya yemin eder. Gözlerinde tek bir şey vardır; öfke…
image
3. Bölüm
hour_and_minute
Osman’dan intikam almak isteyen Necla bir fırsat bulur. Onu bir sürprizin beklediğinden haberi yoktur. Kızından ayrıldığı günden beri yüreği acıyla yanan Teslime, Necla’yla karşı karşıya gelir.
image
4. Bölüm
hour_and_minute
Osman’ın tek başına yola çıktığını gören Mahmut’un içi rahat etmez. O da teçhizatını kuşanır ve Osman’ın ardından yola düşer. Kardeşlik ve sadakat, şimdi ölümün karşısında büyük bir sınav verecektir.
image
5. Bölüm
hour_and_minute
Acılar Osman ve Mahmut’u bir araya getirir ve Osman, kendisinin peşinden ölüme giden Mahmut’u bu zor gününde de yalnız bırakmaz. Dostluk uğruna, canı pahasına…
image
6. Bölüm
hour_and_minute
Terör, bu kez izne giden askerlerin yoluna çıkmıştır: kurulan bir pusu, patlayan bir mayın ve zamana karşı girilen bir ölüm kalım yarışı.
image
7. Bölüm
hour_and_minute
Nihan, büyük umutlarla başladığı iş hayatında büyük zorluklarla karşı karşıyadır. Bozok köyünün genç muhtarı, hayatı yeniden yaşanılır kılmak için giriştiği mücadelede Nihan’dan yardım ister.
image
8. Bölüm
hour_and_minute
Nihan babasının hayatını kurtaracak yolu açtırmak için uğraşırken nasıl bir oyunun içinde olduğunun ve asıl tehlikede olanın Osman ve kendisi olduğunun farkında değildir.
image
9. Bölüm
hour_and_minute
Osman’ın gelişi, Eşref Baba’nın kaybıyla çekilen acıları bir nebze de olsa hafifletir. Osman’ın izne gelmesi Fatma’nın ne zamandır aradığı fırsatı doğurur; Fatma Osman’la Zeliha’yı bir araya getirir.
image
10. Bölüm
hour_and_minute
Necla bölüğünü geri alabilmek için örgütün verdiği zorlu görevi üstlenir ancak karşısında bir kez daha Uzman Jandarma Osman Kanat’ı bulacaktır.
image
11. Bölüm
hour_and_minute
Necla otelden çıkmayı başarır. Necla’yı elinden kaçıran Osman ise daha da hırslanmıştır. Necla bu başarının ödülü olarak bölüğüne kavuşur ve ilk iş olarak karakola saldırır.
image
12. Bölüm
hour_and_minute
Necla bu kez ölümle yaşam arasında bir savaşta. Üstelik bu kez tek başına. Bakır yeryüzünde sevdiği tek şeyi, Necla’yı yaşatma savaşında ama elinden gelen fazla bir şey yok…
image
13. Bölüm
hour_and_minute
Durali Başçavuş emekliliğe hazırlanırken, Çeliktepe’deki herkes onun yaşadığı hüzne ortak. Efsane Başçavuş’a veda gecesine çok iyi hazırlanan Poyraz Timi, Durali’yi memleketine uğurlamaya kararlı.
image
14. Bölüm
hour_and_minute
Sarı Hoca’nın kayıp olmasıyla sarsılan Poyraz Timi, şimdi cehennemin tam ortasına dalıyor, geçit vermez dağlarda yiten kardeşini arıyor. Sarı Hoca için ise, ölüm hiç bu kadar yakın olmamıştı.
image
15. Bölüm
hour_and_minute
Poyraz Timi ayrı düştüğü kardeşinin peşinde, sarp dağları karış karış ararken, Sarı Hoca’nın ensesinde Azrail’in soluğu, sırtında ise oralarda bırakmak istemediği bir şehit var.
image
16. Bölüm
hour_and_minute
Poyraz Timi Necla’yı yakalamaya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Bölgenin en azılı kadın teröristi hayatla ölüm arasındaki ince çizgide yürümeye çalışıyor.
image
17. Bölüm
hour_and_minute
Osman Kanat’a çevrilen namlu bu kez ülke dışından. Zaho’lu Artin’le Osman arasındaki kedi fare oyunu, giderek bir ölüm kalım savaşına dönüşüyor.
image
18. Bölüm
hour_and_minute
Ateş hattında herkes, aynı anda hem av, hem avcı. Osman Kanat izini bulduğu Zaho’lu Artin’i yakalamaya çalışırken, Artin bu hamleye korkunç bir planla cevap veriyor.
image
19. Bölüm
hour_and_minute
Osman Kanat, canını almaya gelen Zaho’lu Artin’le kozlarını paylaşırken, aynı anda da Mahmut ve Muharrem’i namlunun ucundan almaya çalışıyor.
image
20. Bölüm
hour_and_minute
Çeliktepe’nin ortasında, sevdiği adamın kurşunuyla can veren öğretmen Müge’nin ardından, Poyraz timinin yas tutmaya bile vakti yok. Osman, artık kangren haline gelen Necla meselesini çözmeye kararlı.
image
21. Bölüm
hour_and_minute
Necla’yı yakalayan Poyraz timi, bu zorlu yolculuğu tamamlamak zorunda. Bölgenin en azılı teröristi, Osman’ın elinden kurtulmak için her yolu denerken, büyük bir terörist grubu askerleri kuşatıyor.
image
22. Bölüm
hour_and_minute
Poyraz timi, Kuzey Irak’tan bölgenin en azılı katilini yanına alarak dönüyor. Timin etrafı kalabalık bir terörist grubu tarafından kuşatılmış. Hakan Asteğmen, hayatının en zor kararını veriyor.
image
23. Bölüm
hour_and_minute
Poyraz timi, etraflarını saran ölüm çemberini aşıp Çeliktepe’ye dönüyorlar, ama dinlenmeye bile vakitleri yok. Necla’nın Karakolda olması, yanlarında bir saatli bomba olması demek.
image
24. Bölüm
hour_and_minute
Mahmut’un acısı bütün Çeliktepe’nin üstüne çöküyor. Küçük çocuklarının sağlık haberlerini umutla bekleyen Mahmut’un yapabileceği tek şey bekleyip dua etmek.
image
25. Bölüm
hour_and_minute
Osman ve Nihan arasında kara bulutlar! Bütün Tekintaş’lar Berat’a tam destek vermişken, Nihan Osman’a korkunç gerçeği söylemek konusunda tereddüt içinde.
image
26. Bölüm
hour_and_minute
Necla’nın naklini yapan konvoy, bu kez Bakır’ın namlusunun ucunda. Bakır’ın Necla’yı bırakmaya hiç niyeti yok. Osman ise, bu azılı teröristi elinden kaçırmamak için canını ortaya koyuyor.

geoblock_heading

geoblock_subscribe
geoblock_desc

secure_content

  • for_kidsfor_kids_desc
  • for_youfor_you_desc
tabii
© 2024 tabii, all_right_reserved
  • terms_of_use
  • privacy
  • cookie_preferences